Soil Food Week wordt mede mogelijk gemaakt door:
Selecteer een pagina

Contact

 

Soil Food Week publiciteit, pers en algemene vragen Soil Food Week:

– Marlise Vroom, lid kernteam Soil Food Week,, vv st. Symphony of soils, mede organisato Festival B over de bodem van je gezondheid: marlise.vroom@xs4all.nl, tel. 06 5378 6826

10/10:  Friese dag dag de duurzaamheid:

– Heleentje Swart (coördinatie): heleentje.swart@circulairfriesland.frl | 06 8390 5690
– Frisian Trojan Horse: Stan Stukje – thegreenalert@gmail.com  | 06 2018 1391
– Craft your Future: Hendrik Jan Hoekstra-  h.j.hoekstra@fcroc.nl  | 06 5178 4328

11/10:  Symposium Symphony of Soils;

– Judith Pierik, communicatie adviseur, hogeschool Van Hall Larenstein (communicatie en publiciteit), judith.pierik@hvhl.nl, tel. 06 1292 9798
– Emiel Elferink,  Lector Duurzaam bodembeheer, hogeschool van Hall Larenstein, Emiel.elferink@hvhl.nl

12/10: International Seminar Organic Farming and our Future of Food System

– Martien Lankester, Avalon, Martien.lankester@avalon.nl, 06 2251 7356

13/10: Festival B over de bodem van je gezondheid:

– Marlise Vroom, (organisatie, publiciteit, communicatie): marlise.vroom@xs4all.nl, 06 5378 6826
– Harmien Haan, (organisatie markt en workshops): harmien.haan@festivalb.nl, 06 1041 4204
– Arien de Korte (organisatie, ticketing, marketing): arien.de.korte@festivalb.nl, 06 5551 4549